Genel Muayene ve Egzoz Emisyon Testi

Home / Genel Muayene ve Egzoz Emisyon Testi

UYGUN FİYATLI EGZOZ EMİSYON TESTİ VE PULU

HİZMETLER

10 Noktada Kontrol      Araç Kontrolü      İlkbahar Kontrolü      Kabul Kontrolü      Kış Kontrolü      Tatil Kontrolü      İnceleme
• Genel Muayene ve Egzoz Emisyon Testi 

Genel Muayene ve Egzoz Emisyon Testi

Genel Muayene öncesinde aracınızın kontrol edilmesi ve sorun tespitini yapabildiğimiz gibi sadece Egzoz Emisyon Testi yaptırabilir, egzoz emisyon pulunuzu muayene öncesinde hazır edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Profesyonel Egzoz Emisyon Ölçümü Testi

Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü her otomobil için yönetmeliklerce zorunluktur. Her iki yılda bir yenilenen Genel Muayane öncesinde Egzoz Emisyon Testi yapılması gerekmektedir. Egzoz ölçümleri sonrasında uygun araçlara egzoz emisyon pulu verilmektedir.

AutoTeam Bosch Car Servis, teknolojik cihazlar ile Egzoz Emisyon Testi yapmakta ve Egzoz Emisyon Pulu vermekle yetkilidir.

Güvenin tek adresi AutoTeam Bosch Car Servis’e ulaşın, genel muayene öncesi de egzoz emisyon testi ve pulu almak randevu için geç kalmayın.

Çevresel Faktörler
AutoTeam Bosch Car Servisi’nde sertifikalı ve konusunda uzman profesyonel teknisyenlerimiz sayesinde önce Egzos Emisyon Testleri yapılır ki; bu çevresel faktörler için önemlidir.

AutoTeam Bosch Car Servis; aracınızın muayene pulunu hızlı ve sorunsuz alabilmeniz için çalışmaktadır.

Sorunsuz Bakım
Egzoz Emisyon Testi sonrasında alacağınız Egzoz Emisyon Pulu sizi bu konudaki sorumluluktan kurtacaktır. Bunun sonrasında eğer dilerseniz genel muayane öncesi, muayane sırasında karşınıza çıkabilecek, can sıkıcı ve zaman kaybettirecek sorunların tespitini yapar ve gerekli müdahaleyi yaparız.

Profesyonel AutoTeam Servis Personelleri ile araçlarınızın muayane istasyonlarından sorunsuz geçmesini sağlar.
Maliyeti Uygun Bakım

Aracınızın trafiğe uygunluğu hakkında müşteri bilgilendirmesi, uygun maliyetli oluşu ve her 2 yılda bir gerçekleşen Araç Muayenesi için Bosch Car Servis teknolojik donanımları ile hizmet vermeye devam ediyor.